Hakkında

Aktif olarak 20 yaşından beri iş dünyasında bulunan İlhan Selçuk, 25’ten fazla ülke gezerek reklam, satış ve pazarlama alanlarında büyük başarılara imza atmıştır. Halen Türkiye’nin en büyük firmalarının bir tanesinde satış ve pazarlama alanında iş hayatına devam eden İlhan aynı zamanda 2020 yılından beri E-ticaret hayatına devam etmektedir.

Bir iş modelinde başarılı olmanın tek ölçümünün uzun yıllardır o işi yapmaktan geçmediğini, asıl olanın hayatımız boyunca elde ettiğimiz tecrübelere, başarma arzusuna, yapılan fedakarlıklara, çok çalışmaya ve doğru stratejiler üretmeye bağlı olduğunu savunan İlhan Selçuk, son 1 yılda sadece Amazon Amerika’da 7 haneli rakamları geçerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Şu an Türkiye’de şahıs firması, Amerika’da ise 2 adet Limited şirketi bulunan İlhan, Wholesale ve yetkili satıcı iş modellerinin yanı sıra sahibi olduğu tescilli markaları ile Private Label iş modelinde de çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye, Almanya, İngiltere ve Amerika merkezli firmalara hali hazırda kurumsal danışmanlık ve eğitimler veren İlhan Selçuk, 2021 yılı itibari ile E-İhracat, E-Ticaret üzerine yatırım yapan veya yapmayı düşünen girişimcilere konferans ve kitlesel eğitimler vermeye başlamıştır.

error: selcukilhan.com