İade Politikası

Amacımız, herkese sorunsuz bir eğitim deneyimi yaşatmak bu yüzden aldığınız eğitimden fayda görmeniz bizler için çok önemli. Aldığınız eğitimden memnun kalmadığınız takdirde ücretinizin tamamını iade ediyoruz, iade şartları ile ilgili uymanız gereken 2 önemli kural var, bunları aşağıda şeffaf olarak paylaşıyoruz.

Ücret iadesi yapabilmemiz için eğitim içeriğinde 15 dakikadan fazla zaman geçirmemelisiniz. Eğitimi ne kadar süre izlediğiniz bilgisi www.selcukilhan.com sistemi tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitimi uzun süre izlediğiniz takdirde gerekli kullanımı sağlamış olursunuz bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 15 dakika boyunca inceleyebilirsiniz ve beğenmezseniz ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 7 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapmış oluyoruz bu nedenle iade işlemleri için 7 gün içinde info@selcukilhan.com’a mail atmalısınız. Sürecin hızlı ilerlemesi için +905423869640 numaralı telefona da bilgi vermenizi tavsiye ederiz. Eğitimi aldıktan sonra 7 gün içinde yukarda yazan adımları uygulayarak iade işlemini başlatmadığınız durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu iade politikasını oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, +905423869640 numaralı telefonumuzdan ya da info@selcukilhan.com üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

error: selcukilhan.com